• 5 lipca, 2023
  • 3 minutes read

Szukasz efektywnej sprężarki? Sprawdź modele BOGE z serii S-4!

Wydajna sprężarka to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą zoptymalizować działanie instalacji i zmniejszyć zużycie energii elektrycznej w swoim zakładzie. Modele BOGE z serii S-4 są wyposażone w blok śrubowy BOGE Effilence o rotorach z energooszczędnym profilem, dzięki czemu są niezwykle wydajne i wygodne w codziennej obsłudze. Sprawdź, co jeszcze przemawia za ich zakupem!

Starannie opracowana konstrukcja

W serii BOGE S-4 znajdziesz sprężarki o mocy napędowej od 55 do 160 kW, których wydajność wynosi d 2,8 do 28,4 m³/min. Możesz je zamówić w wersji ze zintegrowanym osuszaczem i przetwornicą częstotliwości. Modele z tej serii zostały zaprojektowane dla ciśnień do 15 bar. Dzięki starannie opracowanej konstrukcji sprężarki serii S-4 notują bardzo niskie straty mocy, są wyjątkowo ciche i mają wysoki współczynnik sprawności energetycznej. Ich niekwestionowanym atutem jest także eliminacja napędu pasowego.

W modelach serii S-4 zastosowano połączenie silnika i bloku śrubowego poprzez napęd bezpośredni, co przekłada się na efektywną pracę i dłuższą żywotność łożysk. Producent zadbał również o to, aby sprężarki BOGE z serii S-4 były ekonomiczne. W tym celu wyposażono je w silniki elektryczne IE4 klasy Premium, które charakteryzują się najwyższą sprawnością i gwarantują niskie zużycie energii.

Innowacyjny system odzysku ciepła

Modele BOGE z serii S-4 to inwestycja, która szybko się zwraca. W tych nowoczesnych urządzeniach zastosowano system BOGE DuoTherm. Przy jego pomocy można wykorzystać ciepło odpadowe w odniesieniu do pory roku. W zimie ciepło może być używane na cele grzewcze, a w lecie do podgrzewania wody na terenie zakładu. W efekcie niemal cała energia elektryczna pobrana przez sprężarkę jest możliwa do odzyskania, co bezpośrednio przełoży się na roczne koszty energii elektrycznej i pozwoli Ci zaoszczędzić spore sumy pieniędzy.

Inteligentne sterowanie

Nowoczesne sprężarki BOGE z serii S-4 zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i komfort obsługi. Jeśli zależy Ci na rozwiązaniu, które zoptymalizuje pracę i procesy produkcyjne w Twojej firmie, to koniecznie rozważ ich zakup. Te urządzenia zostały wyposażone w zintegrowany sterownik Focus Control 2.0, który rozpoznaje i przewiduje stan pracy urządzenia. Na tej podstawie inteligentny system automatycznie nastawia się na określony przebieg zmian ciśnień i temperatur, co pozwala przedłużyć żywotność poszczególnych urządzeń oraz całej instalacji. Ponadto Focus Control 2.0 umożliwia także monitoring do 4 sprężarek bez konieczności instalacji sterownika nadrzędnego. Te cechy sprawiają, że możesz z powodzeniem wykorzystywać sprężarkę generacji S-4 do pracy trzyzmianowej.

Innowacyjne modele serii S-4 zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą zwiększyć wydajność pracy w swoim zakładzie, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego komfortu pracy. Wspomniane urządzenia są niezawodne, łatwe w konserwacji i serwisowaniu, niedrogie w utrzymaniu oraz świetnie się sprawdzają w każdych warunkach środowiskowych.

 

Pozycjonowanie stron Warszawa

Zobacz również

Dlaczego w imporcie z Chin opłaca się korzystać z transportu kolejowego?

Dlaczego w imporcie z Chin opłaca się korzystać z transportu kolejowego?

Sprowadzasz towaru z Chin? Chcesz zoptymalizować łańcuchy dostaw w swojej firmie? Poznaj zalety transportu kolejowego z…
Skróty klawiszowe w programie PowerPoint, które warto znać

Skróty klawiszowe w programie PowerPoint, które warto znać

Program PowerPoint umożliwia wykorzystanie wielu przydatnych funkcji, dzięki którym projektowanie prezentacji multimedialnych staje się znacznie łatwiejsze.…
Praktyczne porady na temat wyboru mebli łazienkowych, które zmaksymalizują przestrzeń i funkcjonalność

Praktyczne porady na temat wyboru mebli łazienkowych, które zmaksymalizują przestrzeń i funkcjonalność

Wybór odpowiednich mebli do łazienki to zadanie, które wymaga przemyślenia i planowania. Właściwe meble nie tylko…