• 5 lipca, 2023
  • 3 minutes read

Szukasz efektywnej sprężarki? Sprawdź modele BOGE z serii S-4!

Wydajna sprężarka to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą zoptymalizować działanie instalacji i zmniejszyć zużycie energii elektrycznej w swoim zakładzie. Modele BOGE z serii S-4 są wyposażone w blok śrubowy BOGE Effilence o rotorach z energooszczędnym profilem, dzięki czemu są niezwykle wydajne i wygodne w codziennej obsłudze. Sprawdź, co jeszcze przemawia za ich zakupem!

Starannie opracowana konstrukcja

W serii BOGE S-4 znajdziesz sprężarki o mocy napędowej od 55 do 160 kW, których wydajność wynosi d 2,8 do 28,4 m³/min. Możesz je zamówić w wersji ze zintegrowanym osuszaczem i przetwornicą częstotliwości. Modele z tej serii zostały zaprojektowane dla ciśnień do 15 bar. Dzięki starannie opracowanej konstrukcji sprężarki serii S-4 notują bardzo niskie straty mocy, są wyjątkowo ciche i mają wysoki współczynnik sprawności energetycznej. Ich niekwestionowanym atutem jest także eliminacja napędu pasowego.

W modelach serii S-4 zastosowano połączenie silnika i bloku śrubowego poprzez napęd bezpośredni, co przekłada się na efektywną pracę i dłuższą żywotność łożysk. Producent zadbał również o to, aby sprężarki BOGE z serii S-4 były ekonomiczne. W tym celu wyposażono je w silniki elektryczne IE4 klasy Premium, które charakteryzują się najwyższą sprawnością i gwarantują niskie zużycie energii.

Innowacyjny system odzysku ciepła

Modele BOGE z serii S-4 to inwestycja, która szybko się zwraca. W tych nowoczesnych urządzeniach zastosowano system BOGE DuoTherm. Przy jego pomocy można wykorzystać ciepło odpadowe w odniesieniu do pory roku. W zimie ciepło może być używane na cele grzewcze, a w lecie do podgrzewania wody na terenie zakładu. W efekcie niemal cała energia elektryczna pobrana przez sprężarkę jest możliwa do odzyskania, co bezpośrednio przełoży się na roczne koszty energii elektrycznej i pozwoli Ci zaoszczędzić spore sumy pieniędzy.

Inteligentne sterowanie

Nowoczesne sprężarki BOGE z serii S-4 zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i komfort obsługi. Jeśli zależy Ci na rozwiązaniu, które zoptymalizuje pracę i procesy produkcyjne w Twojej firmie, to koniecznie rozważ ich zakup. Te urządzenia zostały wyposażone w zintegrowany sterownik Focus Control 2.0, który rozpoznaje i przewiduje stan pracy urządzenia. Na tej podstawie inteligentny system automatycznie nastawia się na określony przebieg zmian ciśnień i temperatur, co pozwala przedłużyć żywotność poszczególnych urządzeń oraz całej instalacji. Ponadto Focus Control 2.0 umożliwia także monitoring do 4 sprężarek bez konieczności instalacji sterownika nadrzędnego. Te cechy sprawiają, że możesz z powodzeniem wykorzystywać sprężarkę generacji S-4 do pracy trzyzmianowej.

Innowacyjne modele serii S-4 zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą zwiększyć wydajność pracy w swoim zakładzie, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego komfortu pracy. Wspomniane urządzenia są niezawodne, łatwe w konserwacji i serwisowaniu, niedrogie w utrzymaniu oraz świetnie się sprawdzają w każdych warunkach środowiskowych.

 

Pozycjonowanie stron Warszawa

Zobacz również

Niszczenie cyfrowych nośników danych – jak wygląda? Dlaczego warto je zlecić specjalistom?

Niszczenie cyfrowych nośników danych – jak wygląda? Dlaczego warto je zlecić specjalistom?

Obecnie ważne informacje coraz częściej przechowuje się na nośnikach cyfrowych. Nie oznacza to jednak, że można…
Czynniki chłodnicze wykorzystywane w klimatyzatorach – czym się różnią?

Czynniki chłodnicze wykorzystywane w klimatyzatorach – czym się różnią?

Nie każdy wie, że czynnik chłodniczy to jeden z najważniejszych elementów budowy klimatyzatora, odpowiadający za obniżanie…
Jak prawidłowo prać odzież medyczną?

Jak prawidłowo prać odzież medyczną?

W dzisiejszych czasach odzież medyczna odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa i higieny zarówno personelowi medycznemu,…