Porady stylisty, metamorfoza, stylizacja – usługi studio wizażu

Porady stylisty, metamorfoza, stylizacja – usługi studio wizażu

metamorfoza

Porady stylisty

Jeżeli chcemy dobrze wyglądać, to powinniśmy w siebie zainwestować. Odpowiedni oraz gustowny wygląd jest kluczem do sukcesu i kariery. Zatem w jaki sposób zacząć swoją przemianę? Na czym skupić najwięcej uwagi?

Nienaganny ubiór

Znane powiedzenie mówi: “Jak Cię widzą, tak Cię piszą”. I niestety jest w tym zdaniu sporo prawdy. Jeżeli ubierzemy się nieadekwatnie do sytuacji to może się zdarzyć sytuacja, iż będziemy ośmieszeni, nie zdobędziemy wymarzonej pracy albo nie podbijemy serca kobiety.

Stylizacja musi pasować do nas, naszego temperamentu oraz do konkretnej okoliczności.

porady stylistyJeśli chcemy ubierać się komfortowo i dodatkowo klasycznie, jednak niekiedy powinniśmy prezentować się elegancko to powinno się zdecydować się na akcesoria. Metamorfoza jest możliwa przez to, że ubierzemy szpilki zamiast adidasów, dodamy skórzaną torebkę, zamiast plecaka.

Warto posiadać w swojej szafie rzeczy, które będą nadawać się w każdym zestawieniu. Lepiej mieć mniej ubrań, jednak wysokiej jakości i w prostej kolorystyce, niż sporo ubrań sieciówkowych.

W naszej prezencji sporą rolę odgrywa także make-up oraz uczesanie. Makijaż na co dzień powinien być naturalny a także prawie niewidzialny. Włosy powinny być zadbane oraz schludne.

Pomoc stylisty

Jeżeli nie umiemy osobiście skompletować swojej odzieży to wskazane jest zwrócić się o pomoc do profesjonalisty. Porady stylisty zdołają się okazać nieocenione.

stylizacjaStylista wybierze się z nami także na zakupy i również poradzi co pożądane byłoby nabyć. Korzystając z usług stylisty dowiemy się po pierwsze jak dobrać odzież do postury i wieku. Również poznamy w jakich kolorach najlepiej wyglądamy.

Stylista pomaga uwypuklić pozytywne cechy naszej sylwetki, a przy tym zamaskować wady. Profesjonaliści za taką wskazówkę szacują sobie około 500 złotych (z analizą kolorystyczną, przeglądem szafy a także zakupami).

Dowiedz się więcej: porady stylisty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *